Odborné logopedické vyšetření

Vážení rodiče,

nabízíme vám možnost orientačního logopedického vyšetření vašeho dítěte přímo ve vaší škole a následnou konzultaci. Během nenáročného a zábavnou formou vedeného povídání bychom zjistili, co by se dalo v řeči a celkově komunikaci dítěte zlepšit. Následně se s vámi mohu spojit osobně, telefonicky nebo písemně, sdělit výsledky a případně domluvit možnou další péči. Pokud ve vaší škole pracuje logopedická asistentka, může vám ve spolupráci s logopedem velmi pomoci právě ona.

Jistě se mnou souhlasíte, že správná výslovnost a komunikace je pro školu i pro život důležitá. Jako školské poradenské zařízení poskytujeme logopedickou péči pro vás bez poplatků. Nutný je pouze podpis tzv. Informovaného souhlasu, tzn. že jste byli o vyšetření informováni a máte o něj zájem.

Mgr. Tereza Hojná - logoped Speciálně pedagogického centra v Týně nad Vltavou, pracoviště J. Hradec

Mateřská škola Písečné příspěvková organizace Písečné 30
378 72 Písečné